ماجرای کت و شلوار های لبنانی کساپوشان

ماجرای کت و شلوار های لبنانی کساپوشان

برای ما تکرار چنین خریدی بسیار سخت به‌نظر می‌رسید. محصولی که می‌توانستیم در ایران و با بهترین کیفیت تولید کنیم، از کشور دیگری و به‌صورت غیرقانونی می‌آمد. این شد که آستین همت را بالا زدیم و اولین کارگاه را با مساحت 20 متر و دو پرسنل راه‌اندازی کردیم.

راه سختی بود، اما هدفی بزرگ‌تر ما را فرا می‌خواند. پوشاک ایرانی اسلامی کساپوشان از همان کارگاه کوچک آغاز شد. از روز نخست مقصد مشخص بود. تولید پوشاک با کیفیت ایرانی برای ایرانیان، با کمک بانوان سرپرست خانوار کشورمان. اولین راه سودرسانی بیشتر به همراهانمان را در دریافت سود کمتر دیدیم. با کاهش سودمان، تیراژ تولید افزایش پیدا کرد و هر روز دوستان بیشتری در مسیرمان پیدا کردیم. دوستانی که دیگر به راحتی از پس هزینه‌های زندگیشان برمی‌آمدند و کساپوشان را بزرگ‌تر از دیروز می‌کردند.امروز ما بیش از 30 مدل پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه را تولید انبوه می‌کنیم. آن کارگاه 20 متری هم خاطره‌ای شده که شیرینیش به‌کاممان مانده است. حدود 150 پرسنل همدل و همراه در دو کارگاه پیشرفته، تولید کساپوشان را به‌دست گرفته‌اند تا ما را هرچه بیشتر به‌سوی هدفمان ببرند.
ما اینجا با هم تلاش می‌کنیم تا محصولاتی با کیفیت برتر تولید کرده و در کنار هم زندگی بهتری برای یکدیگر بسازیم. امروز با افتخار تمام از زنان و مادرانی می‌گوییم که از کارگاه کوچک کساپوشان به کارگاه‌های خود رفته‌اند و یاران همیشگی ما مانده‌اند. این داستان ما است که سال‌های آغازین خود را سپری می‌کند. داستانی که تا آینده ادامه دارد با شما و در کنار شما.

همچنین بخوانید...

31 خرداد 1401 وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
وبلاگ ردا
اینجا محلی برای خواندن و گفت‌وگو در رابطه با لباس پارچه و دوخت و دوز است. امیدواریم برای شما تجربه مفید و اثرگذاری باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها