رنگرزی محصولات الیافی

رنگرزی محصولات الیافی

اما نکته‌ی دیگر این است که بعضی برند های پوشاک الیافی برای اینکه بتوانند قیمت های هیجانی با اختلاف زیاد با دیگر برند ها در عرضه محصول داشته باشند، با اختصاص هزینه کمتر به بحث رنگرزی باعث می‌شوند که مشتری در ابتدای خرید ، احساس رضایت نسبی داشته باشد؛ اما به جهت کیفیت پایین رنگرزی پارچه بعد از چند مرتبه شستشو و استفاده از محصول  با بور شدن و از بین رفتن زودهنگام رنگ پارچه اعتماد خود را نسبت به تمام محصولات جنس الیاف از دست بدهد و این قطعا هم به ضرر مشتری و هم به ضرر تولید کننده خواهد بود.
.🖼️ و در آخر پوشاکی که در ردا کالکشن نمایندگی آنلاین تولیدی کساپوشان عرضه می‌شوند از بهترین کیفیت رنگرزی و تولید برخوردار هستند و این تضمین را هم به مشتری و هم به بازار پوشاک الیافی خواهند داد که محصولات مناسب و درشان مشتریان پوشاک الیافی تولید شده و با قیمت مناسب به دستشان خواهد رسید.

همچنین بخوانید...

07 تير 1401 وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
وبلاگ ردا
اینجا محلی برای خواندن و گفت‌وگو در رابطه با لباس پارچه و دوخت و دوز است. امیدواریم برای شما تجربه مفید و اثرگذاری باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها